Domki drewniane – producent

Znajdujemy się na jednej z posesji, jednej z pomniejszych miejscowości wypoczynkowych w kraju. Znajdujemy się tam wraz z przedstawicielem firmy odpowiedzialnej za obrót domkami drewnianymi.

Okolica bardzo przyjazna, szczególnie plener z otwartymi przestrzeniami, które za pewne pozwalają odetchnąć. Jedna z posesji, na której dokonuje się inwestycja jest już gotowa – widać nawet dobre ogrodzenie.

– Nasz klient zażyczył sobie domek z fundamentem swojego projektu – pokazuje nam przedstawiciel.

Wchodzimy na posesje. I faktycznie. Fundament jest już kończony przez dwóch pracowników.

– Na tej podstawie zostanie umieszczony domek. Produkt został wybrany przez klienta z naszej gotowej oferty, jednak podlegać będzie pewnym pragmatycznym korektom, bowiem chodzi mu o miejsce dobrze zabezpieczone ze względu również na sezon zimowy.

Jak się okazuje, domek letniskowy otrzyma format całorocznego dzięki specjalnie ocieplonym ścianom, a to dokona się poprzez wykorzystanie w tym celu wełny mineralnej, umieszczonej między elewacją ścian nośnych a gips – kartonem wykończenia w środku. Ponadto konstrukcja zostanie poprowadzona z uwzględnieniem kominka w środku, czyli komina ogrzewającego wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *